Zajímavá svatební sezona 2020

Letošní hlavní svatební sezónu máme za sebou a před námi je příprava té další, kromě toho, že máme s manželkou v naší půjčovně svatebních dekorací další nové kousky, které právě teď fotíme a brzy se s nimi pochlubíme, tak bych se chtěl lehce ohlédnout za letošní trošku divnou svatební sezónou.

 

Asi nemusím popisovat co se dělo na jaře a děje se opět na podzim, ale chtěl bych vyzdvihnout vůli novomanželů se vzít a užít si den naplno. A vlastně ještě aby ne, když si svůj den vysnívají cca rok dopředu a pak jim to chce někdo zhatit. Ano, zažil jsem letošní svatby v říjnu, kdy byly restrikce a omezení co do počtu lidi na svatbě, rozestupů v restauraci a bohužel i ukončení svatební párty o půlnoci. Což zní takhle hrozivě, ale když na to teď vzpomínám s lehkým odstupem, tak všichni věděli jak to bude probíhat a každou vteřinu na svatbě si užívali a svatební párty začala už okolo 17:00, takže když to tak vezmu i zábava byla dostatečně dlouhá a všichni si jí užívali až na provozního restaurace, který měl strach, že přijede policie či je udá nějaký soused. Vše dopadlo na výbornou a určitě na tuhle svatbu nezapomenu.

Asi jako nezapomenu na to, jak si ženich roztrhl kalhoty těsně před krájením dortu, nebo nevěstu, která tančila tak, že zbourala celou kapelu. Ženicha, který se převlékal a měl své zázemí v přistavené maringotce. Taky budu s úsměvem vzpomínat na to, když se jeden host na konci ptal obsluhy jestli ty věnce na stole jsou jejich nebo nevěsty, že by si jeden vzal pro svojí mámu na hrob. Už se mi to stlao párkrát v loni a letos asi pětkrát, že jsem novomanželům dělal i svatební zvyky (slivovice x voda, rozbíjení talíře)

Jedním z nejdojemnějších zážitků, co jsem letos zažil byla žádost o ruku na svatbě. (Video z toho jak to probíhalo najdete na mém Instagramu)

Těch zážitků mám jako vždy několik a jak už je u mě zvykem, tak jsem i uronil několik slz, protože mě to i po těch letech stále dojímá.

Děkuji všem letošním novomanželům za vloženou důvěru. Věřím, že jsem splnil Vaše očekáváni!

 

A už teď se těším na svatební sezónu 2021 a na nové novomanžele a zážitky z Vašich svateb. A pokud byste rádi využili i služby svatební koordinátorky, určitě se obraťte na mojí manželku Marcelu. Jsme spolu sehraný tým a rádi Vám pomůžem i s Vaší svatbou.

 

Reference od nevěst a ženichů jsou k přečtení na mém Facebooku či zde.

Videa z letošních svateb najdete na mém Instagramu v uložených stories.

 

Copyright © 2014 - 2023 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.