Reference

Reference

Reference

 

Některé reference naleznete i na mé stránce na Facebooku.

 

Firmy, pro které jsem odehrál – odmoderoval večírky:

Martin-cihlar-seznam-firem-firemni-vecirek-dj-moderator

 

Maturitní ples

Maturtiní ples v Jablonci nad Nisou

Děkujeme Martinovi za parádně odmoderovaný maturitní ples! Všichni jsme si to patřičně užili a to také díky jemu. Své role se zhostil, jak nejlépe uměl a za to mu patří velké díky.♥️🍾
Za celou třídu můžeme jen a jen doporučit!

Maturitní ples v Ústí nad Labem

Děkujeme moc Martinovi za jeho moderování našeho maturitního plesu. Především bych ráda vypíchla jeho příjemné vystupování. Je pohotový, umí zabavit lidi, když zrovna není jiný program. Díky jeho schopnosti vyhecovat lidi jsme jako třída maturantů vydělali – vydražili víc než jsme čekali. Rozhodně doporučujeme jako DJ nebo moderátora každému, kdo si chce svůj ples či jinou akci užít naplno. Děkujeme za příjemný večer.

 

Svatby

 

Pavla a Láďa (Hotel Gold Chotoviny)

Když se řekne svatba, tak si kdekdo představí šaty, nevěstu, dort, hodně jídla a téměř nikdy nenaplněnou svatební noc. Co je, ale velmi důležitou součástí každé svatby je zábava, hudba, atmosféra. Málokdo umí vytvořit tak perfektní trio těchto prvků, které z obyčejné, průměrné svatby udělají svatbu, na kterou budou vzpomínat do konce života nejen novomanželé, ale také další svatební hosté, personál svatebního místa, město. Tohle vše dokázal bez mrknutí oka vytvořit Martin Cihlář. Pokud chce učinit svůj den D ještě více než perfektnější, není lepší volby než on.
Slovy těžko popsat, co dokázal vytvořit na naší svatbě. Tolik zábavy, rozteklých řasenek od slz smíchu několika dam, plno dokonalé improvizace, profesionálního vystupování, ale zároveň spontánnosti, uvolněnosti. Martine, s již manželem ti oba dva z celého srdce děkujeme! Byl jsi nejlepší! Udělal si náš den nezapomenutelný pro všechny. Jsi profesionál na svém místě.

Již Janákovi

 

Honza a Daria (Dolce Villa Hotel)

Moc Martinovi děkujeme za moderování svatby. Je to profesionál a je to znát. Vše si připravil a my se nemuseli starat téměř o nic. Při plánování harmonogramu nám hodně pomohl svými zkušenostmi. Hudební repertoár skvěle přizpůsobil skladbě hostů. Domluva byla rychlá a bezproblémová. Ještě jednou děkujeme, Martinovy služby rozhodně stojí za to. Jo, a doporučujeme také Cihlářovic půjčovnu svatebních dekorací 😁

 

Nikola a Libor (Stanský mlýn)

Martin, byl pro nás jasná volba hned od začátku příprav svatby. Bylo nám jasné (dovoluju si mluvit i za muže), že bude super. Ale houbelec. Lidi, on nebyl super.. To je slabé slovo!!! ON BYL BOŽÍ a díky němu i celý den, večer, ráno…! Tenhle člověk umí naprosto trefně moderovat a odkomunikovat veškeré situace a díky tomu, vše dostane úplně jiný rozměr. Naše svatba byla přesně taková, jakou jsem si ji vysnila a mooožná i o něco lepší ❤. Dlouhou dobu nikdo nemluvil o ničem jiném, BTW já z toho žiji doteď. 
Marcy se postará, aby bylo vše dokonalé a správně načasované! Mají také k zapůjčení spoustu super dekorací, které oživí nejeden kout, koutek, stůl či dvorek. Duo Cihlíci, rádi bychom vám s Liborem sklonili poklonu!!! Jste úžasní, moc za vše ze srdce děkujeme.” Nesmírně Vám chceme poděkovat, že jste nám pomohli, udělat náš den NEZAPOMENUTELNÝ. 🥰

 

Veronika a Marek (Sawmill – Stará pila)

Milá Marcelko, milý Martine, rádi bychom vám napsali nějakou pěknou konstruktivní recenzi, ale shodli jsme se na tom, že by to mělo být spíš poděkování. Srdečné poděkování za to, jak krásný svatební den jste nám díky vaší práci, neuvěřitelné píli, smyslu pro detail a energii dokázali vytvořit. Zajistili jste nám nezapomenutelné vzpomínky na nejkrásnější a nejkouzelnější den našich životů.
Marcelka měla celý den naprosto ve svých rukou a díky perfektní režii nezapomněla na žádný detail, který předem s námi na našich schůzkách měla fantasticky naplánovaný. Zorganizovala nejen svatebčany, ale především veškeré dodavatele služeb a to ještě před naším dnem a prakticky bez nás. Nemuseli jsme v náš den řešit absolutně nic. Martin naprosto okouzlil nejen nás svým humorem a glosy, které zůstanou v našich rodinách už napořád ale hudba, která nás celý den doprovázela, byla naprosto dle našich představ a přání. Navíc si bravurně a úctyhodně zapamatoval jména našich svatebčanů.
Co víc, než jen prosté děkujeme napsat? Snad jen, LITUJEME, že to nemohlo trvat déle. Věříme, že se někdy setkáme a přejeme vám mnoho úspěchů nejen v kariéře ale i ve vašich životech.
Nezapomeneme!”
Vaši Patlevičovi

 

Zuzana a Ahmed (Penzion na Lukách)

Martine, děkujeme, opravdu ještě jednou moc děkujeme! Jak jsem Ti říkala hned, že se mi to snad zda, že není možný, že jsi na naší svatbě. Fakt jsme se moc těšili. Vlastně už od té chvíle, co jsi nam to potvrdil. Už v tu dobu jsme věděli, že to byla nejlepší volba a teď se nám to jen potvrdilo! Bylo to tak skvělý, přesně, jak jsme si to vysnili a to i díky tobě, protože přesně víš, kdy co říct, kdy co se hodí, jak to má být, všechno hned domluvíš (vlastně jedeš i koordinaci 😊) a zároveň vytváříš super uvolněnou atmosféru i tím, jak mluvíš s hosty a jsi plnou součástí! Díky moc byl jsi skvělý a jediný, co mě mrzí je, že to tak rychle uteklo, každopádně byl to ten nejkrásnější den a jsme tak rádi, že jsi byl jeho součástí. Všechno bylo TOP TOP TOP a k tomu všemu, to dáváš perfektně i anglicky! Zuzka a Ahmed

 

Klára a Míra (Mlýn Dänemark)

Dobrou svatbu dělá dobré jídlo a dobrá zábava. O hladký průběh a skvělou zábavu se nám Marcela s Martinem dokonale postarali. Nášx svatební den jsme si mohli naplno užít, protože Marcela vše zařídila. Poradila si naprosto se vším od počasí až po oddávající v karanténě. Díky bezchybné koordinaci byl náš svatební den bezstarostný a proběhl bez jediného problému. A zvolit si Martina jako svatebního DJ byla nejlepší volba. Nejen že skvěle hraje, ale také je výborný moderátor. Zábava plynula naprosto přirozeně, hry a různé tradice vždy přišly v pravý čas. Jako opravdový zázrak považuji to, že dokáže roztančit i zapřisáhlé netanečníky. Spoustu našich hostů si pochvalovalo hladký průběh svatby bez zbytečných prostojů. Jsme moc rádi, že jsme Marcelku a Martina mohli na svatbě mít, bylo to skvělé rozhodnutí.

 

Nikol a Kuba (Statek Starý Kolín)

Moc rádi bychom Ti poděkovali za naprosto perfektní den, na kterém ses z velké části podílel i Ty. Naprosto to předčilo naše veškerá očekávání. Chválu jsme na Tebe dostávali i od našich hostů. A pozvat si Tě na svatbu bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat. Doufáme, že i Ty ses bavil a snad se ještě někdy uvidíme. Měj se hezky a užívej života, ještě jednou velké DÍKY!
Nikol & Kuba

 

Veronika a Petr (Na Kmíně)

Že Martin uvádí svatby a provází svatebčany celým svatebním dnem jsem věděla ještě před tím, než jsem byla požádána o ruku. Proto jsem po té hned věděla, komu budu psát mezi prvními dodavateli svatebních služeb – 10 měsíců předem! Martina jsme pak potkali na svatebním veletrhu a seděl nám od první chvíle. Manžela si navíc získal láskou ke společnému fotbalovému klubu, takže plusové body pro mě byly doma chtěli bychom Tobě i Marcy touto cestou znovu za vše poděkovat, náš svatební den byl takový, jaký jsme si vysnili, co víc, snad i lepší, prostě perfektní! Všichni na něj dosud a rádi vzpomínají! S Marcy tvoříte supr tým a jste perfektně organizačně sladěni. Mějte se fajn a přejeme samé pohodové svatby!

 

Míša a Artem (Dvůr Honětice)

Martina jsme poprvé potkali na svatebním veletrhu a hned nás velmi zaujal svojí výřečností a humorem. Zanedlouho na to jsme ho požádali o osobní schůzku a už během ní nám bylo jasné, že bude pro naší svatbu perfektní volba a zbývalo jen doufat, že bude mít na náš termín volno. Musím ocenit velmi vstřícný přístup i bezproblémovou a rychlou domluvu. Martin nám moc pomohl už v začátcích plánování, kdy jsme měli jen hrubou představu o průběhu dne a jak jsme šli více a více do detailu, tak jsme se rozhodli, že oslovíme i Marsy s organizací svatebního dne a bylo to naše nejlepší rozhodnutí. S Martinem a Marsy jsme si užívali i přípravu svatby a byli nám oba obrovskou oporou během dost nejistého období, kdy jsme nevěděli, jaká nařízení v rámci epidemie přijdou a jak se s nimi poprat. Velká profesionalita, perfektní moderování a informování hostů o tom, co je čeká, vtipné komentáře, které dokázaly všechny rozesmát a uvolnit atmosféru svatby, ale také to, že dokáže skvěle vycítit náladu hostů (jestli to nechat chvíli klidnější ať si hosté můžou popovídat nebo to naopak rozjet muzikou nebo hrou) jsou věci, které z Martina dělají špičku. Martine, děkujeme za nezapomenutelný svatební den, kterým jsi nás provedl a pro ostatní, kteří si to čtou – pokud hledáte moderátora a DJ na svatbu, tak je Martin skvělá volba.

 

Dominika a Martin (Statek Solopysky)

Marsy s Martinem jsou tým, který na svatbě určitě chcete mít. I několik týdnů po svatbě nám ji lidé velmi chválí a zastavují se nad tím, že se téměř na všech fotografiích všichni smějí. 😊 Během příprav nás nezachvátila panika ani stres, samotný svatební den byl skvěle zorganizovaný a vše proběhlo hladce.
Přestože jsme nestihli vyrobit a zařídit veškerou svatební zábavu, a k tomu téměř celý den pršelo, vůbec nikdo se ani chvilku nenudil. Z programu vše navazovalo jedno na druhé, časově se aktivity během dne volily podle nálady hostů. 🙂
My si jen užívali krásné okamžiky svatby, bavili se a vůbec o nic se nestarali. A to hlavně proto, že jsme věděli, že máme za zády profesionály, kteří ví, co dělají a my si to budeme moci 100% užít. Dokázali skvěle zapadnout a bavit se s hosty a my tak měli pocit, že jsou součástí celé naší party. ☺️
Svatba má být jedním z nejkrásnějších dnů v životě a my vám moc děkujeme za to, že díky vám skutečně takový byl. Zároveň děkujeme za svatební dar, který nám tento den bude denně připomínat. ❤️

 

Hanka a Dan (Chateau Mcely)

Na Martina jsme dostali kontakt od naší svatební koordinátorky. Neváhali jsme ani minutu a hned si sjednali schůzku. Hned po našem prvním setkání to byla naše jediná a zcela jasná volba. A rozhodně NELITUJEME a nikdy litovat nebudeme. Martin je úžasný člověk, DJ a moderátor. Svatební den jsme přesouvali kvůli covidu, ale Martin nám vyšel maximálně vstříc. Touto cestou bychom ti chtěli ještě jednou poděkovat za celý náš krásný den. Bylo to skvělé z velké části i díky tobě a s Danem doufáme, že jsme se neviděli naposledy!!! 🥰

 

Bára a Štěpán (Hotel Amálka)

Martine, moc děkujeme že jsi pomohl náš den udělat nezapomenutelným! 🥰 Martin byl jednoznačně tou nejlepší volbou. Je to profesionál, který dokáže skvěle rozproudit zábavu a díky němu všechno šlape. Veškeré starosti s organizací dne a nervozita opadly ve chvíli, kdy se Martin chopil mikrofonu. Hosté byli nadšení a my také, proto všem vřele doporučujeme DJ Martina a doufáme, že se brzy na nějaké akci zase setkáme, protože to vždycky stojí za to! 🥳
Děkujeme Bára & Štěpán

 

Ivana a Milan (RS Vápenky)

Ahoj Martine a Marcy 😊 dnes jsme dostali od fotografa hotové fotky z naší svatby.. fotky jsme si procházeli a dostali nas zpět do atmosféry našeho dne, který je pro nás nezapomenutelný.. ☺ obrovský podíl na tom máte bezpochyby ty a Marcy.. byli jste oba naprosto úžasný a způsob jakým jste nás našim dnem provedli byl prostě peckovní 👌 vše bylo naprosto uvolněné a pod vaší taktovkou se každý bavil a na plno si vše užíval.. nejraději bychom si to všechno dali znovu.. 😁 tak ještě jednou jedno obrovské díky a doufám, že budeme mít možnost se ještě setkat! Ivana + Milan 

 

Nikola a Lukáš (Statek Starý Týn)

Když Martin dorazil za námi na svatbu, tak se mě na začátek zeptal DSna pár organizačních věcí a pak mi řekl „a teď už to nech na mě a UŽIJ SI VÁŠ DEN NAPLNO“ a tím nám dodal potřebnou důvěru v něj a my věděli, že to je to co jsme chtěli.
Martin není klasický DJ, který pouští jen hudbu. Je to člověk, který dal naší svatbě skvělý rytmus a plynulost, ve které díky němu nebyl jediný zádrhel! Naprosto brilantně dokázal organizovat veškeré dění na svatbě a zabavit všechny svatebčany. Díky němu bylo i ve volných chvílích plno humoru a zábavy pro všechny svatebčany. Dokáže fantasticky komunikovat s lidmi a jeho zkušenost s moderováním svateb je naprosto obdivuhodná a prostě NEJLEPŠÍ.
Jsme nesmírně rádi, že Martin byl součástí naší svatby!
Tímto bychom ti chtěli ještě jednou poděkovat – „DÍKY MARTINE“.

 

Kamila a Filip (Mlýn Davídkov)

Poptat Martina na naší svatbu byl jeden z nejlepších kroků, který jsme podnikli. Vážím si toho, že jsem neřešila po celou dobu nic z toho, co měl zařídit on. Naprostý profesionál, který ví přesně co má dělat a jak. Zejména u obřadu jsme ho ocenili nejvíce, kdy se oficiální část obešla bez nejmenšího zádrhele a že jsme té hudby měli…
Prakticky ho vnímám jako hosta na naší svatbě, protože to bylo velmi osobní a přirozené, takže šly stranou chladné formality 🙂
Zábava a moderace bez debat, jeli jsme až do rána 💪😀
Za nás ***** ♥️

 

Jitka a Michal (Hájek u Hořovic)

Byl to nezapomenutelný den plný změn. Znáte to, to je tak, když to máte všechno na minutu naplánované a pak vám počasí vše překope…. Právě pro tyto situace si domluvte moderátora a svatebního DJ v jednom Martin… Zkušenosti zkušených jsou k nezaplacení 🙂 Děkujeme, že jsi byl součástí našeho velkého dne J+M+M

 
 

Martina a Filip (Family Hotel Okor)

Martin je ten nejlepší DJ jakého jsme mohli na svatbě mít! Moc si vážíme toho, že v náš den byl s námi právě on!! Byl nám velkou oporou a všichni hosté byli z Martina nadšení. Hudbu i techniku měl dokonale připravenou, celý den naprosto bezchybně moderoval a organizačně zajistil, pohotově zvládal všechny čekané i nečekané situace a pořád měl skvělou náladu. Je to profesionál na správném místě!!! Díky, Martine!!!!!😍 Budem nám ctí, až se zase potkáme! Martina a Jakub

 

Tereza & Ivan (Na kmíně)

DJ je určitě jedna z nejdůležitějších osob na svatbě a Martin je jednička. Všechno díky němu šlapalo jako hodinky, skoro netřeba koordinátorky 🙂 Byl to perfektní den a senzační párty! Je to velký profík a svatbu udělá nezapomenutelným zážitkem, díky Martine 🙂 T+I

 

Nikola a Tomáš (Smolotely)

Martin nám zajišťoval DJing a moderování naší červencové svatby. Je velmi talentovaný, pohotový a zábavný řečník, odmoderuje svatební rituály, odehraje tancovačku podle vkusu tancujícího publika a zorganizuje svatební hry. Vše co bylo dohodnuto platilo. Myslím si, že mít opravdu zkušeného svatebního DJe na větší svatbě je hodně důležitá věc a s Martinem neudělají žádní snoubenci chybu.

 

Pavla a Patrik (Jízdárna u Dvora Králového)

Martina jsme měli na svatbě a nemohli jsme si vybrat líp 😊. Vzhledem ke koronakrizi nám vyšel maximálně vstříc a držel dva termíny, než jsme rozsekli, který to bude 🙂. Celou svatbu nám skvěle odmoderoval (od focení přes hry po večerní zábavu) a vše bylo úplně perfektní. Ještě jednou děkujeme a třeba zase někdy příště 😘😊. P&P

 

Tereza a Tomáš (Montanie Resort)

Martine, díky za vše. Skvělá domluva, profesionální přístup, ve spoustě věcí jsi nám poradil, pomohl zorganizovat a za to velké díky. Všichni se bavili, my si to užívali a vše bylo tak, jak má být. Za vše ještě jednou děkujeme a bylo nám ctí 😍👌

 

Valentina a David (Hotel Lony)

Martin byl naše první volba a právě proto jsme také museli hledat termín svatby, který by vyhovoval jak nám tak i jemu. Vše s námi probíral osobně, poradil co a jak a v den svatby se o vše postaral profi způsobem jemu vlastním. S ničím neměl problém a naopak svým kamarádským přístupem vlastně ani nebylo znát, že je pouze DJ, ale stal se jednoduše součástí našeho dne D 🙂 Martine, díky!!!

 

Barbora a Jarda (Stodola Stuška)

Volba Martina jako Dj na naši svatbu, byla tím nejlepším rozhodnutím. Nejen, že je to strašný sympaťák se smyslem pro humor, ale je pohotový, originální a dokáže lidi zvednout ze židlí. Během svatby komentoval jednotlivé části, předával slovo, informoval hosty, co se bude dít, moderoval soutěže a díky skvěle zvolené hudbě vytvořil mega párty. Dal nám pocit, že i on si svatbu užívá a že je to prostě TOP, což každá nervní nevěsta ocení:) Všichni naši hosti si jej do dnes, při vzpomínce na svatbu chválí. Je pro nás tím nej Dj pro svatby, narozeniny, firemní večírky…

 

Darja a Josef (Statek paní Lucie)

Martine, děkujeme ti za spolupráci na naší svatbě, kterou jsme si my i svatebčané užili na 200% právě i díky tobě 🙂 Martin je super moderátor a DJ, což je na svatbě kombinace k nezaplacení! Navíc ve spolupráci se svou manželkou a svatební koordinátorkou Marcelou Vám zajistí, že se v den svatby nebudete muset o nic starat, vše proběhne hladce, bude legrace a zatancujete si až do rána 🙂 takže doporučujeme na svatbu zamluvit si včas tohle svatebení duo a la „Svatby s Cihlíky“ 🙂 Díky!

 

Jitka a Filip (Penzion Štýlec)

Nemůžeme než doporučit a poděkovat za perfektní spolupráci ☺️ obřad jsme měli v kostele, Martin s námi byl od oběda – a bylo to úžasné 😊 zvlášť děkujeme, že perfektně zvládl rychlý start – nezaskočila ho ani situace, kdy jsme na hostinu přijeli o hodinu dříve, než byl plán.. během chvilky začala hrát podkresová hudba 😊 když jsme ho požádali o přivítání a uvedení proslovů, okamžitě zprovoznil mikrofon a hned byl zpět převlečený (moc oceňujeme i tohle, ke svatbě se přece jen košile hodí lépe 🥰) z celé Martinovy práce jsme byli nadšení nejen my a naši kamarádi, ale i naši rodiče a příbuzní všeho věku, od dětí po babičky 😂 Martin
krásně zvládl zorganizovat hod kyticí, hry i prskavkový tanec (v jeho průběhu dokonce sám donášel svatebčanům další prskavky a pomáhal je připalovat) osobně jsem měla dojem jak kdyby nám hrál kamarád, co nás zná a výborně zapadl mezi hosty 🥰 Martine, děkujeme, že jsi nám pomohl udělat náš den PERFEKTNÍ ❤

 

Natálka a Jirka (Areál Botanica)

Martinovi děkujeme za skvěle odmoderovanou a odehranou svatbu.
Bez něj by ten „náš“ den jistě nebyl tak úžasný. Předem jsme se domluvili na všem potřebném a Martin, vzhledem ke svým dlouholetým zkušenostem, nám dobře poradil ohledně skladby celého svatebního dne.
Během svatby též uměl velice zábavně a vtipně improvizovat v případě potřeby. Nedělalo mu žádné těžkosti ani pomoci svatebnímu fotografovi.
Martin je velice přátelský, komunikativní a ochotný. Už dlouho jsme si takhle nezapařili. Všichni byli z moderování svatby nadšení a tak můžeme všem DJ Martina Cihláře jen a jen vřele doporučit. Natálka & Jirka

 

Maruška a Vašek (Chata Babí lom)

Martin je právě ten člověk kterého hledáte pro jakoukoliv příležitost kde je zábava, tak i profesionální přístup tím co právě potřebujete.Díky němu se náš svatební den nestal jen důležitým momentem v životě, ale i okamžikem na který do konce života nezapomeneme. Mockrát děkujeme Martine

 

Bára a Vojta (Penzion Alwin)

Martina jsme ověřili hned dvakrát. Poprvé u kamarádky na svatbě, kde se postaral o skvělou svatební zábavu. Když jsme pak plánovali naší svatbu, ihned jsme si na Martina vzpomněli a modlili jsme se, aby měl ještě volno. Štěstí nám přálo a Martin na naší svatbu opravdu dorazil. Nejen že vše skvěle nazvučil, ale perfektně si rozuměl s personálem i se všemi svatebčany. Díky němu jsme měli o pár starostí méně s organizací dne i večera (začíná fušovat manželce do řemesla 😀 ). Prostě Martin je super volba pro každou párty a především svatby.

Ps.: a taky skvěle hraje!

 

Eliška a Marek (Zámek Ratměřice)

Marcelko a Martine, mockrát ze srdce děkujeme za to, ze jste byli součástí našeho jedinečného nezapomenutelného svatebního dne! Bez vás by naše zážitky a pocity z cele svatby byly poloviční!!! Jste skvělý tým jak pracovně, tak jako manžele🌸💝a asi nám budete i chybět😉taky vám přejeme ať jste ve vaši nove roli…tatínek a maminka šťastní a Majda vám přináší do života jen smích a dobrou náladu👧🏼Bylo to s vámi supeeeeer💝💝💝

 

Aneta a Ondra (Statek Jedraž)

Martine, moc díky za parádní doprovod naší svatby během celého dne!!
I díky tobě jsme si to užili na 130%!!!
Pokud chcete, aby za Vámi po svatbě chodili svatebčané a říkali, že DJ (a hlavně moderátor v jedné osobě) byl naprosto skvělý, tak tady jste na správné adrese!! Nemůžeme než doporučit… ještě jednou DÍKY !
A snad se na nějaké svatbě ještě potkáme! 🙂

 

Bára a Martin (Záběšní Lhota)

Marto, DEKUJEME!🤗 Jsme rádi, ze Ondra Urban doporučil tebe a že jsi vážil tak dalekou cestu až k nám na Moravu. 🚘 doufám, ze to nebylo naposledy, co jsi tu byl a ze až příště zase pojedeš směr Morava, tak se za námi zastavíš, minimálně na jeden kalíšek🥛 😋 Jde vidět, ze tě práce DJe a moderátora svateb opravdu baví a dáváš do toho víc jak maximum🤗🤗 VELKE DIKY!

 

Tibor a Karolína (Kalikovský mlýn)

Nejen za nás, ale za všechny svatebčany můžu s klidným ♥️ říct, že je Martin naprostá jednička 👍🏼 Všichni z něj byli maximálně nadšeni a mluvilo se o tom ještě týden po svatbě..hudba, zábava,…zkrátka vše co potřebujete pro svůj jedinečný den, má tenhle člověk nejen při sobě, ale především v sobě. Martine, děkujeme 🙏🏼 Už teď se těšíme na další společnou akci 😎

 

Pavlína a Štěpán (Zámek Štiřín)

Moc děkujeme za skvělé a vtipné moderování naší svatby a za hudbu v průběhu celého večera, všichni si skvěle zatančili a pobavili se.

 

Kristýna a Petr (Statek Všetice)

DOPORUČUJI! Nejlepší svatební DJ! Martin odmoderoval celý den, zajistil hudbu k obřadu i k obědu a rozproudil večerní zábavu. Svatební hry byly dokonale připravené. Velké díky také patří jeho ženě Marcele Cihlářové ze skvělou koordinaci celého svatebního dne. Moc vám oběma děkujeme za nezapomenutelnou svatbu. K+P Gregorovi

 

Lucka a Michal (Penzion u Farmáře)

Chtěli bychom Martinovi moc poděkovat za to, jak nás hladce prováděl našim svatebním dnem. Všechno bylo naprosto na jedničku. Jeho přívětivý a přátelsky přístup k lidem působil tak, jako by byl jeden z našich skvělých přátel a bavil se v náš svatební den s námi, přestože vlastně pracoval. I při maličkostech během dne, které třeba ani nikdo nezaregistroval, pohotově zareagoval, vtipné okomentoval každou situaci, přiskočil a pomohl, nebo doladil tak, aby všechno bylo perfektní a nemuseli jsme se o nic starat. Je to nejen skvělý moderátor, DJ, ale také člověk, a proto pro nás jeho přítomnost na naši svatbě moc znamenala ❤️! Děkujeme, ze jsi byl u toho a ze jsi pomohl udělat náš svatební den nezapomenutelným! L&M Hastrmanovi 💚

 

Michaela a Míra (Yard Resort v Předboji)

Martin nám hrál na svatbě a celý náš den proměnil v úžasný mejdan. Je to profík každým coulem, dokáže strhnout zábavu i nenuceně podkreslovat atmosféru vzácných okamžiků. Je slušný, vtipný, pohotový. Skvělý a zkušený moderátor. Mohu jeho služby jen a jen doporučit! Kdybych se mohla vdávat znovu, moje volba by byla jasná. Děkujeme Martine a moc si toho vážíme! Pastýříci

 

Helena a Filip (Restaurace v Zahradě – Hotel Schwaiger)

Martin je perfektní a neuvěřitelně pohotový DJ! Doporučuji ho na každou svatbu, byla to strašná sranda, moc dekujeme 👍❤️

 

Martina a Honza (Statek Starý Týn)

Oslovit Marcelu a Martina bylo naše nejlepší svatební rozhodnuti. Zpětně musíme konstatovat, ze jejich pomoc je opravdu k nezaplaceni. Marcela měla celou logistiku a organizaci od začátku do konce pevně v rukou, my nemuseli vůbec nic řešit. Martin se postará nejen o hudbu, ale jako moderátor provede svatebčany celým dnem a to se správnou dávkou humoru a zábavy. Bez nich by naše svatba určitě neproběhla v takové pohodě a i díky nim to byl pro náš nejhezčí den. Upřímné moc dekujeme! Martina + Honza

 

Jana a Jan (Penzion Nový rybník)

S Martinem jsem se seznámil v ranci práce a hned jsme si lidsky sedli. Vždy vtipný a pohotový 😎. Když jsem se dozvěděl, ze hraje na svatbách, tak byla volba jasná. Vysel vstříc ve všem, super dohoda, oceňujeme na něm zejména aktivitu a to jak nás provedl svatebním dnem. Vše doprovodil vtipným komentářem a přidal i věci navíc v podobě her a správného hudebního podkresu. Vřele doporučujeme a těšíme se na další akci, kde se potkáme 😉 jednoduše – DIKY!

 

Veronika a Petr (Jonášův mlýn)

Martina jsem našla náhodně na internetu při plánování svatby a nemohli jsme si vybrat lépe. Martin je pohotový a vtipný moderátor, má velmi příjemné a profesionální vystupování a zakomponoval i super hry (které jsme původně nechtěli) a všichni se skvěle bavili. Jak jsem řekla Martinovi na svatbě – myslela jsem si, že to bude dobré, ale předčil mé očekávání – bylo to s ním skvělé 🙂

 

Denisa a Marek (Bučický mlýn)

Jsme moc rádi, že nám mohl Martin hrát/moderovat na naší svatbě. Je to opravdový profesionál. Choval se velmi přátelsky a nám přišlo že už se známe spoustu let. Dokáže dokonale reagovat na vzniklou situaci a nemusíte nic plánovat dopředu. Zabavil hosty na celý den a zařadil vtipné hry. Pomohl nám opravdu se vším a nic pro něj není problém. Svatba by určitě neproběhla tak hladce a skvěle bez Martina. Ještě jednou děkujeme Marek a Denisa 😊👍🏻

 

Katka a Michal (Hotel pod Sluncem, Třebíz)

Když jsme začali plánovat svatbu, chtěli jsme živou kapelu. Bohužel kvůli rychle se blížícímu termínu a relativně omezenému rozpočtu jsme nakonec skončili spíš u DJ než u kapely. Před svatbou jsem moc nechápala, na co potřebujeme „moderátora“ a proč nám prostě nestačí někdo s playlistem a aparaturou. Martin nám ukázal, že díky schopnému moderátorovi se informace dostanou ke všem a včas, lidé se nenudí a nevzniká nervozni chaos. Kromě výborné hudby jsme ocenili hlavně svatební kvíz, který připravil spolu s koordinátorkou Marcelkou, a spousty rad ohledně svatebních her a zábavy. Rozhodně bychom si ho na svatbu vzali znovu, obzvlášť když teď už víme, k čemu všemu může být moderátor užitečný.

 

Svatba Anety a Radka (Unětický pivovar)

„Martine, moc jsem si svatbu užil a chtěl jsem aby i vy s Marcelkou v míře, které to šlo. Oceňuji absolutní profesionalitu která je vzešlá ze zkušeností a praxe. To je to, co se jiní nemají kde naučit. Sehranost se svatební koordinátorkou Marcelou Vyskočilovou je to, co Vás řadí na absolutní špičku. Jsem šťastný a strašně spokojený že jste nám udělali svatbu. Complimenti a Grazie“

 

Svatba Pavlíny a Michala (Penzion Jurášek – Ostavsko)

Martine, mockrát děkujeme! 😍Oba dva dny jsi byl skvělý. (Svatební den – profi ozvučení obřadu v totálním lijáku. 🙂 Svatební after párty – super zábava a moderování celého večera.) Lepšího DJ, který se vám postárá i o zábavu a vše ostatní nenajdete.😊

 

Svatba Šárky a Pepy (Na Krásné vyhlídce)

Martina jsme si pro naši svatbu vybrali na základě jeho instagramu a rozhodně nelitujeme…od začátku vytvářel neuvěřitelnou atmosféru, byl velmi pozitivní, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém a hned ohlásil a dokonce v průběhu večera i vymýšlel soutěže. Pokud váháte tak není proč…opravdu nejlepší volba pro naši svatbu!!

 

Svatba Kláry a Vaška (Panorama Golf Resort)

Ahoj, vybrali jsme si Martina na doporuceni nasi kamaradky na nasi svatbu a nemohli jsme si vybrat lepsiho moderatora a DJ. Martin zcela uzasne a profesionalne odmoderoval vsechny svatebni udalosti, byl na vzdy napomocen a v neposledni rade diktoval party a zabavu az do rana! Moc dekujeme! Urcite doporucujeme vsem zvolit si prave jeho.

 

Svatba Natálie a Petra (Zbraslavská myslivna)

Marťas je prostě profík! Opravdu doporučujeme! Děkujeme moc ještě jednou! 😊

 


Svatba Veroniky a Honzy
(Zámek Větruše)

Je na první pohled poznat, že Martin svou práci má rád a dělá ji srdcem. Moderoval nám svatební zábavu, výborně hrál, postaral se i to, aby se bavil opravdu každý. Stále na ten den vzpomínáme, nemělo to chybu a moc děkujeme. S manželkou Marcelou, která svatby koordinuje, se fantasticky doplňují. My bychom si to zopakovali! 

 

Svatba Martiny a Petra (Zámek Loučeň)

Co napsat o Martinovi?To,že je skvělý moderátor už snad ví každý a doporučení v tomto směru není potřeba.😉V náš den D byl

nejen profesionálem,ale hlavně kamarádem,rádcem,občasnou chůvou a v jednu chvíli i zdravotníkem.Takže Martina doporučuji hlavně jako člověka,který ví,co dělá a kterého práce opravdu baví.Takže Martine ještě jednou moc děkujeme za vše,čím si pro nás v náš den byl.Bylo nám potěšením Tě poznat a pokud někdo hledá profesionála se srdcem na pravém místě,tak ať neváhá.Děkují Frolíci.

 

Svatba Simony a Alexandra (Chateau Kotěra)

Děkujeme Martinovi za zajištění báječné nálady a perfektní organizaci na naší svatbě!! 😊

 

Svatba Martiny a Ronalda (Volcano Spa Hotel)

Ahoj Martine, jsme moc rádi, že jsme se rozhodli investovat na svatbu do svatebního moderátora /DJ, jelikož si neumím představit, jaké by to bez Tebe bylo. Udržoval jsi chod dne, rozproudil zábavu a pouštěl neskutečné songy. Dokázal jsi pobavit hosty a koordinovat svatební hry (čehož se družičky samy moc bály  ). Slyšeli jsme na Tebe jen samé chvály a díky Tobě jsme prožili překrásný den, který strašně rychle utekl. Ještě jednou moc děkujeme.

 

Svatba Anety a Marka (Zámek Bon Repos)

Profi DJ a moderátor, který vás navíc nechá “mluvit” do repertoaru a paří do rána. A k tomu všemu ještě pořídí pár fotek a videií ze své perspektivy. Doporučujeme a děkujem!

 

Svatba Máji a Pepči (Pivovar Kynšperk nad Ohří)

S Martinem jsme se potkali na svatebním Expu v Praze. Původně jsme se nechtěli ozvat, protože jsme si mysleli, že to bude drahé. Nakonec jsme si řekli, že za zeptání nic nedáme. Cena nás příjemně překvapila, tak jsme do toho šli. Od prvních hovorů po Skypu se s ním dobře komunikovalo a měli jsme z toho dobrý pocit. Což se nám potvrdilo i v den svatby. Od organizace přes přípravu programu, moderování, hudbu až po osobní přistup bylo všechno na jedničku. Ve spolupráci s Mársy byli super tým a vše šlapalo, jak mělo.
Ještě jednou moc děkujeme za super den. Pořád nám někdo píše, že lepší svatbu ještě nezažili. Všichni se moc bavili a překvapilo mě, že se na parketu objevila i starší generace. Sice nám počasí moc nepřálo a časově se muselo vše posunout, ale i tak jsme si poradili. Byl to úžasný den, na který budeme vzpomínat hodně dlouho a to jen díky tobě a Mársy. Až bude zase nějaká příležitost, tak se určitě ozveme 🙂

 

Svatba Báry a Honzy (Samota u Houpacího koně)

Martine, moc děkujeme za perfektní zábavu na svatbě a taky za ostatní pomoc, která byla nad rámec Tvých služeb. Moc si jich vážíme a vřele doporučujeme!

 

Svatba Moniky a Róberta (Potrefená Husa)

Tento den, byl pro nás velmi důležitý a chtěli jsme ho pojmout jako oslavu, kde se budou lidi bavit, pít a tančit, což se povedlo i díky Vám. Vaše moderování a hudba byla super, užili jsme si to my, děti, rodiče i přátelé. Škoda, že tento den uběhl tak rychle, jsme si jistí, že kdyby to šlo, bavíme se až do rána.
Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

 

Svatba Míši a Davida (Statek Všetice)

V životě jsem zažila různorodé party, ale takovou party, jako s Marťasem, ještě nikdy!! Hrál nám na svatbě a od A do Z to bylo perfektní!!! Spolupracoval s fotografy, “naháněl” si lidi, jak jsme potřebovali – prostě top!!! A to, že mi pomohl zařídit příchod pana Leoše Mareše, bylo třešničkou na dortu!!! Děkuju za nezapomenutelnou svatbu, Martine!!!

 

Svatba Terezy a Daniela (Zámek Plhův Žďár)

Martin byl svědkem naší pohádkové svatby, která se uskutečnila 28.4.2018 na zámku v Pluhově Žďáru v Jižních Čechách, provázel nás od obřadu až po večerní zábavu. Vše bylo skvěle připravené, jednotlivé střípky našeho kouzelného dne do sebe skvěle zapadaly. Našim dnem nás provázel jako moderátor i jako dj, se vším si uměl poradit. Bylo to úžasné. Náš sen se proměnil ve skutečnost. Děkujeme,že jsi se stal jeho součástí.

 

Svatba Katky a Adriana (Statek Zápy)

Děkujeme moc, za perfektní ozvučení během obřadu a pak celé svatby až do samotného konce. Rozpohyboval jsi všechny svatebčany i věkovou kategorii 70+. Všichni nám druhý den říkali, jak se perfektně bavili a jak je z toho tančení bolí celá těla.

 

Svatba Pavly a Michala (Yard Resort v Předboji)

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali DJ Martinovi Cihlářovi, který na naší svatbě předvedl, že to co dělá, nedělá ani náhodou omylem a že to na těch svatbách zkrátka válí!!! Martin nejen že hrál tak, že o bavící se hosty na parketu nebylo nouzi, ale dokonce perfektně ozvučil celý náš obřad. Když bylo třeba, vzal mikrofon, nenásilně moderoval připravené soutěže a jemně povzbuzoval soutěžící i publikum. Vlastně se stal spolutvůrcem atmosféry naši svatby a bylo to vážně skvělé. Tohle není člověk, který jen pouští písničky. Tohle je mág, co dokáže každý okamžik zábavy posypat tím správným kořením ze svých reproduktorů. Je jedno, jestli míchá hudbu, nebo mluví do mikrofonu. V obou případech si počíná stejně přirozeně a profesionálně. Ani děti žadonící o svou písničku ho nedokázaly vyvést z rovnováhy a všechno to nějak ukočíroval ke spokojenosti nás všech. Když nad tím dnes přemýšlím, připadá mi to jako takový malý zázrak. Prvotřídní vybavení, splnění VEŠKERÝCH přání. Nejvíce jsme ocenili Martinovu pohotovost a spolupráci s hosty, žádné „nalajnované“ songy. Zkrátka hostům dal, co chtěli 🙂 Díky za vše Pavla a Michal

 

Svatba Petry a Johna (Letenský zámeček)

Martine, chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši profesionální práci na naší svatbě na Letenském Zámečku dne 21.10.2017. Vše jste pojal naprosto dokonale, výběr písní byl dle našich představ a my spolu s našimi hosty jsme se úžasně bavili. Děkujeme

 

Svatba Lenky a Filipa (Chvalská tvrz)

Děkujeme že byl Martin na náši svatbě jako náš DJ a moderátor svatby v jedné osobě.
Byla to neskutečná zábava pro nás i pro všechny svatebčany, kteří nám do dnes píšou jak se všichni bavili
Super práce Marťas a děkujeme za vše.

 

Svatba Gábiny a Vojty (Panorama Golf Resort Kácov)

DJ Martina oba s manželem známe už pár let a už jsme se s ním při různých akcích, které moderoval setkali. Vždy to bylo naprosto skvělé, takže při výběru DJ na naši svatbu jsme od začátku věděli, že budeme chtít Martina. Komunikace s Martinem hned od začátku byla skvělá, nejdřív domluva pár věcí po telefonu, potom jedna rychlá schůzka u kávy a vše bylo domluveno. Chceme Martinovi moc poděkovat, že si udělal čas ve svém nabitém programu a na naší svatbě hrál a moderoval. Zahrál vše, na co jsme si vzpomněli a také báječně vše uváděl, takže o zábavu bylo postaráno. Martin dokázal vytvořit úžasnou atmosféru, kterou jsme si užili my i ostatní hosté. Můžeme všem doporučit! Spokojení manželé Sládkovi

 

Svatba Veroniky a Tomáše (Golf Club Liberec)

Děkujeme moc za skvělou party. Martina můžeme všem jen doporučit. Dokáže se přizpůsobit jakékoliv generaci, takže naše babičky si ještě teď mažou kolena.
Komunikace před svatbou: 1, Příprava před produkcí: 1, Hudební produkce: 1, Moderování: 1

 

Svatba Katky a Karla (Statek Všetice)

Martin nám na naší svatbě perfektně a profesionálně odmoderoval veškeré soutěže a svatební hry, i tombola byla díky němu zábavnější a večerní párty byla naprosto super, všichni se moc bavili. I díky němu budeme na naši svatbu dlouho a rádi vzpomínat a jsme moc rádi, že byl součástí našeho velkého dne. 🙂

 

Svatba Inge & Tomáše (Hrad Čevený Újezd)

Tomas a inge final 1 Nase spoluprace byla vyborna od uvodni schuzky az do posledniho songu svatebniho vecirku. Pro DJ Martina  nebylo nic nemozne, nabidl navic i moderovani doprovodneho programu a zahral nam i spoustu holandskych pecek pro hosty ze zahranici. Maximalni spokojenost, vrele doporucujeme!

 

Svatba Katky & Tomáše (Statek Všetice)

Macurova Hudba a zábava na svatbě patří k nejdůležitějším bodům celého harmonogramu. Když jsme se s manželem  rozhodovali, jak tento obrovsky důležitý úkol vyřešit, měli jsme obrovské dilema…ve hře byly živé kapely různého  typu, následně playlist s našimi oblíbenými songy, který by se přehrával (protože kvalitní kapela by nehrála za  rozumné peníze celou noc) a dokonce i náš kamarád, který se nabídl pouštět písničky celý večer. Za vším stálo  však nějaké ALE.

V únoru jsem navštívila svatební veletrh v hotelu Diplomat a rozhodnutí bylo jasné – naší svatbou nás provede DJ, moderátor a bavič v jedné osobě Martin Cihlář, na kterého jsem shodou okolností dostala na zmíněném veletrhu kontakt. Ještě jsme ho s manželem neviděli a už nám byl velice sympatický jen po telefonu. Martin je velice ochotný, komunikativní a hlavně spolehlivý, což já v dnešní době cením zlatem. Co řekl, to dodržel, s ničím neměl problém a z jeho strany klaplo vše na jedničku.

Po pár emailech a jedné osobní schůzce jsme vyřešili vše podstatné (což všem nevěstám v předsvatebním maratonu velice ulehčí práci a čas).

Přišel náš den D a musím říct, že Martin se svojí role zhostil od samého začátku jako naprostý profesionál. Ozvučil nám obřad v kostele a následně nás provázel celou svatbou. Je nejen velice vtipný, pohotový a má nenuceně příjemný humor pro všechny věkové kategorie, ale umí i dokonale vyhodnotit situaci a vstoupit na scénu, když je potřeba a zábava začíná váznout. Moderoval všechny naše důležité momenty (krájení dortu, házení svatební kyticí, první manželský tanec, atd.) a navodil perfektní atmosféru pomocí různých soutěží, které skvěle naladily naše hosty na nezapomenutelný večer.

Jedním slovem Martin byl výborná volba a všem, kteří váhají, ho nesmírně doporučuji.

Ráda bych závěrem napsala, že ho určitě pozveme znovu, ale na naší svatbě to už bohužel/snad/určitě 🙂 nebude. Tak třeba někdy na viděnou u někoho dalšího na veselce!

 

Svatba Míši a Ondry ( Zámek Mikulov)

Dlouhou dobu jsme přemýšleli a neuměli se rozhodnout, jestli DJ anebo živá hudba. Tak bylo obojí. Komunikace s Martinem byla skvělá, pár emailů, zavolání si a vše bylo domluveno. Tak to má být. A přišel den D…

Úplně všichni hosté Martina chválili. Od začátku do konce nás provázel celým svatebním dnem od uvítání všech svatebčanů a zahájení svatební hostiny, po krájení dortu, házení kyticí, prvního novomanželského tance… a vytvářel neskutečně pohodovou atmosféru, právě díky jeho příjemnému a nenucenému vystupování. Umí naprosto skvěle vyhodnotit kdy je třeba „vstoupit na scénu“, takže naši hosté měli po celý den pocit, že se jim vlastně nemůže stát, že by o něco přišli, protože byli na každý důležitý moment z našeho krásného dne upozorňováni, ale tak přirozeně a nenuceně, jak má Martin ve zvyku. Na závěrečné hlášky a karaoke budou všichni kteří zůstali, jak říká moje kamarádka „až do rána bílého“ vzpomínat ještě hodně dlouho :-).

Mohla bych se rozepsat mnohem víc, ale to musíte zažít…Takže jedním slovem, veliké a upřímné DĚKUJEME a doufáme, že jsme se neviděli naposledy. Ale protože doporučujeme všude kde jen můžeme, tak věřím, že určitě ne:-). M+O

 

Svatba Míší a Toma (Vila Lanna)

Dj Martina znám už spoustu let ze školy. Věděla jsem, že mým spolužačkám a kamarádkám hrál na svatbě, takže pro nás byl jasná volba už od začátku. Ujasnili jsme si termín, místo, hodinu od kdy má zábava začít a o víc jsem se nestarala. Martin celý večer skvěle odmoderoval, zapojil se velmi vtipně a pohotově do zábavy a pobavil nejen nás novomanžele, ale všechny svatební hosty. Takže pokud ještě nevíte, koho vybrat, vřele doporučuji DJ Martina Cihláře, díky němu bude Vaše svatba velkým zážitkem.
Ještě jednou moc děkujeme za skvělou zábavu a moderování.
Míša a Tom

 

Svatba Terezky & Honzy (Panství Dlouhá Lhota)

Martina známe již dlouho, vždycky nás uměl roztančit a naladit na tu správnou notu v našem oblíbeném baru a  navíc “dělal” svatbu i mému bratrovi, nade vší spokojenost. Když jsme se tedy rozhodovali, jaký DJ aspeaker bude  řídit naši svatbu, volba byla jasná.

I když sme nad vymýšlením různých songů, které by měly na naší svatbě zaznít, strávili s  Terezkou spoustu večerů, nakonec jsme vše nechali na Martinovi. Nechtěli jsem se zatěžovat  všemi detaily, kterých je kolem svatby opravdu mnoho, a chtěli jsme si náš den co nejvíc užít.

Takže jsme mu naprosto důvěřovali a on nás nezklamal.

Bylo vidět, že podobných akcí má za sebou již spousty a vše bylo na profesionální úrovni.
Dorazil přesně jak jsme se domluvili, připravil si vše potřebné a celým dnem nás provedl  opravdu skvěle. Jako speaker řídil veškeré přesuny a takové ty ceremonie, které k tomu patří. Vtipně komentoval nahodilé události a samozřejmě svou hudbou dotvářel celou tu atmosféru.

Všichni se náramně bavili a tancovali. Od těch nejmenších až po nejstarší. Hosté si svatbu pochvalovali, my jsme si náš den opravdu užili a Martin, který toho byl nedílnou součástí, se o to zapříčinil velkou měrou.
Takže můžeme jenom doporučit a ještě jednou DĚKUJEME 🙂

DJ je určitě jedna z nejdůležitějších osob na svatbě a Martin je jednička. Všechno díky němu šlapalo jako hodinky, skoro netřeba koordinátorky 🙂 Byl to perfektní den a senzační párty! Je to velký profík a svatbu udělá nezapomenutelným zážitkem, díky Martine 🙂 T+I

Copyright © 2014 - 2023 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.