Reference

Reference

Reference

Firmy, pro které jsem odehrál – odmoderoval večírky:

Martin-cihlar-seznam-firem-firemni-vecirek-dj-moderator

Některé reference naleznete i na mé stránce na Facebooku.

Maturitní ples

Maturitní ples v Ústí nad Labem

Děkujeme moc Martinovi za jeho moderování našeho maturitního plesu. Především bych ráda vypíchla jeho příjemné vystupování. Je pohotový, umí zabavit lidi, když zrovna není jiný program. Díky jeho schopnosti vyhecovat lidi jsme jako třída maturantů vydělali – vydražili víc než jsme čekali. Rozhodně doporučujeme jako DJ nebo moderátora každému, kdo si chce svůj ples či jinou akci užít naplno. Děkujeme za příjemný večer.

Svatby

Svatba Anety a Radka (Unětický pivovar)

„Martine, moc jsem si svatbu užil a chtěl jsem aby i vy s Marcelkoum v míře, které to šlo. Oceňuji absolutní profesionalitu která je vzešlá ze zkušeností a praxe. To je to, co se jiní nemají kde naučit. Sehranost se svatební koordinátorkou Marcelou Vyskočilovou je to, co Vás řadí na absolutní špičku. Jsem šťastný a strašně spokojený že jste nám udělali svatbu. Complimenti a Grazie“

 

Svatba Pavlíny a Michala (Penzion Jurášek – Ostavsko)

Martine, mockrát děkujeme! 😍Oba dva dny jsi byl skvělý. (Svatební den – profi ozvučení obřadu v totálním lijáku. 🙂 Svatební after párty – super zábava a moderování celého večera.) Lepšího DJ, který se vám postárá i o zábavu a vše ostatní nenajdete.😊

 

 

Svatba Šárky a Pepy (Na Krásné vyhlídce)

Martina jsme si pro naši svatbu vybrali na základě jeho instagramu a rozhodně nelitujeme…od začátku vytvářel neuvěřitelnou atmosféru, byl velmi pozitivní, cokoliv jsme potřebovali nebyl problém a hned ohlásil a dokonce v průběhu večera i vymýšlel soutěže. Pokud váháte tak není proč…opravdu nejlepší volba pro naši svatbu!!

 

Svatba Kláry a Vaška (Panorama Golf Resort)

Ahoj, vybrali jsme si Martina na doporuceni nasi kamaradky na nasi svatbu a nemohli jsme si vybrat lepsiho moderatora a DJ. Martin zcela uzasne a profesionalne odmoderoval vsechny svatebni udalosti, byl na vzdy napomocen a v neposledni rade diktoval party a zabavu az do rana! Moc dekujeme! Urcite doporucujeme vsem zvolit si prave jeho.

 

Svatba Natálie a Petra (Zbraslavská myslivna)

Marťas je prostě profík! Opravdu doporučujeme! Děkujeme moc ještě jednou! 😊

 

 


Svatba Veroniky a Honzy
(Zámek Větruše)

Je na první pohled poznat, že Martin svou práci má rád a dělá ji srdcem. Moderoval nám svatební zábavu, výborně hrál, postaral se i to, aby se bavil opravdu každý. Stále na ten den vzpomínáme, nemělo to chybu a moc děkujeme. S partnerkou Mársy,která svatby koordinuje, se fantasticky doplňují. My bychom si to zopakovali! 

 

Svatba Martiny a Petra (Zámek Loučeň)

Co napsat o Martinovi?To,že je skvělý moderátor už snad ví každý a doporučení v tomto směru není potřeba.😉V náš den D byl nejen profesionálem,ale hlavně kamarádem,rádcem,občasnou chůvou a v jednu chvíli i zdravotníkem.Takže Martina doporučuji hlavně jako člověka,který ví,co dělá a kterého práce opravdu baví.Takže Martine ještě jednou moc děkujeme za vše,čím si pro nás v náš den byl.Bylo nám potěšením Tě poznat a pokud někdo hledá profesionála se srdcem na pravém místě,tak ať neváhá.Děkují Frolíci.

 

Svatba Simony a Alexandra (Chateau Kotěra)

Děkujeme Martinovi za zajištění báječné nálady a perfektní organizaci na naší svatbě!! 😊

 

 

 

Svatba Martiny a Ronalda (Volcano Spa Hotel)

Ahoj Martine, jsme moc rádi, že jsme se rozhodli investovat na svatbu do svatebního moderátora /DJ, jelikož si neumím představit, jaké by to bez Tebe bylo. Udržoval jsi chod dne, rozproudil zábavu a pouštěl neskutečné songy. Dokázal jsi pobavit hosty a koordinovat svatební hry (čehož se družičky samy moc bály  ). Slyšeli jsme na Tebe jen samé chvály a díky Tobě jsme prožili překrásný den, který strašně rychle utekl. Ještě jednou moc děkujeme.

 

Svatba Anety a Marka (Zámek Bon Repos)

Profi DJ a moderátor, který vás navíc nechá “mluvit” do repertoaru a paří do rána. A k tomu všemu ještě pořídí pár fotek a videií ze své perspektivy. Doporučujeme a děkujem!

 

 

 

Svatba Máji a Pepči (Pivovar Kynšperk nad Ohří)

S Martinem jsme se potkali na svatebním Expu v Praze. Původně jsme se nechtěli ozvat, protože jsme si mysleli, že to bude drahé. Nakonec jsme si řekli, že za zeptání nic nedáme. Cena nás příjemně překvapila, tak jsme do toho šli. Od prvních hovorů po Skypu se s ním dobře komunikovalo a měli jsme z toho dobrý pocit. Což se nám potvrdilo i v den svatby. Od organizace přes přípravu programu, moderování, hudbu až po osobní přistup bylo všechno na jedničku. Ve spolupráci s Mársy byli super tým a vše šlapalo, jak mělo.
Ještě jednou moc děkujeme za super den. Pořád nám někdo píše, že lepší svatbu ještě nezažili. Všichni se moc bavili a překvapilo mě, že se na parketu objevila i starší generace. Sice nám počasí moc nepřálo a časově se muselo vše posunout, ale i tak jsme si poradili. Byl to úžasný den, na který budeme vzpomínat hodně dlouho a to jen díky tobě a Mársy. Až bude zase nějaká příležitost, tak se určitě ozveme 🙂

 

Svatba Báry a Honzy (Samota u Houpacího koně)

Martine, moc děkujeme za perfektní zábavu na svatbě a taky za ostatní pomoc, která byla nad rámec Tvých služeb. Moc si jich vážíme a vřele doporučujeme!

 

 

Svatba Moniky a Róberta (Potrefená Husa)

Tento den, byl pro nás velmi důležitý a chtěli jsme ho pojmout jako oslavu, kde se budou lidi bavit, pít a tančit, což se povedlo i díky Vám. Vaše moderování a hudba byla super, užili jsme si to my, děti, rodiče i přátelé. Škoda, že tento den uběhl tak rychle, jsme si jistí, že kdyby to šlo, bavíme se až do rána.
Moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů.

 

Svatba Míši a Davida (Statek Všetice)

V životě jsem zažila různorodé party, ale takovou party, jako s Marťasem, ještě nikdy!! Hrál nám na svatbě a od A do Z to bylo perfektní!!! Spolupracoval s fotografy, “naháněl” si lidi, jak jsme potřebovali – prostě top!!! A to, že mi pomohl zařídit příchod pana Leoše Mareše, bylo třešničkou na dortu!!! Děkuju za nezapomenutelnou svatbu, Martine!!!

 

Svatba Terezy a Daniela (Zámek Plhův Žďár)

Martin byl svědkem naší pohádkové svatby, která se uskutečnila 28.4.2018 na zámku v Pluhově Žďáru v Jižních Čechách, provázel nás od obřadu až po večerní zábavu. Vše bylo skvěle připravené, jednotlivé střípky našeho kouzelného dne do sebe skvěle zapadaly. Našim dnem nás provázel jako moderátor i jako dj, se vším si uměl poradit. Bylo to úžasné. Náš sen se proměnil ve skutečnost. Děkujeme,že jsi se stal jeho součástí.

 

Svatba Katky a Adriana (Statek Zápy)

Děkujeme moc, za perfektní ozvučení během obřadu a pak celé svatby až do samotného konce. Rozpohyboval jsi všechny svatebčany i věkovou kategorii 70+. Všichni nám druhý den říkali, jak se perfektně bavili a jak je z toho tančení bolí celá těla.

 

Svatba Pavly a Michala (Yard Resort v Předboji)

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali DJ Martinovi Cihlářovi, který na naší svatbě předvedl, že to co dělá, nedělá ani náhodou omylem a že to na těch svatbách zkrátka válí!!! Martin nejen že hrál tak, že o bavící se hosty na parketu nebylo nouzi, ale dokonce perfektně ozvučil celý náš obřad. Když bylo třeba, vzal mikrofon, nenásilně moderoval připravené soutěže a jemně povzbuzoval soutěžící i publikum. Vlastně se stal spolutvůrcem atmosféry naši svatby a bylo to vážně skvělé. Tohle není člověk, který jen pouští písničky. Tohle je mág, co dokáže každý okamžik zábavy posypat tím správným kořením ze svých reproduktorů. Je jedno, jestli míchá hudbu, nebo mluví do mikrofonu. V obou případech si počíná stejně přirozeně a profesionálně. Ani děti žadonící o svou písničku ho nedokázaly vyvést z rovnováhy a všechno to nějak ukočíroval ke spokojenosti nás všech. Když nad tím dnes přemýšlím, připadá mi to jako takový malý zázrak. Prvotřídní vybavení, splnění VEŠKERÝCH přání. Nejvíce jsme ocenili Martinovu pohotovost a spolupráci s hosty, žádné „nalajnované“ songy. Zkrátka hostům dal, co chtěli 🙂 Díky za vše Pavla a Michal

Svatba Petry a Johna (Letenský zámeček)

Martine, chtěla jsem Vám poděkovat za Vaši profesionální práci na naší svatbě na Letenském Zámečku dne 21.10.2017. Vše jste pojal naprosto dokonale, výběr písní byl dle našich představ a my spolu s našimi hosty jsme se úžasně bavili. Děkujeme

 

Svatba Lenky a Filipa (Chvalská tvrz)

Děkujeme že byl Martin na náši svatbě jako náš DJ a moderátor svatby v jedné osobě.
Byla to neskutečná zábava pro nás i pro všechny svatebčany, kteří nám do dnes píšou jak se všichni bavili
Super práce Marťas a děkujeme za vše.

 

Svatba Gábiny a Vojty (Panorama Golf Resort Kácov)

DJ Martina oba s manželem známe už pár let a už jsme se s ním při různých akcích, které moderoval setkali. Vždy to bylo naprosto skvělé, takže při výběru DJ na naši svatbu jsme od začátku věděli, že budeme chtít Martina. Komunikace s Martinem hned od začátku byla skvělá, nejdřív domluva pár věcí po telefonu, potom jedna rychlá schůzka u kávy a vše bylo domluveno. Chceme Martinovi moc poděkovat, že si udělal čas ve svém nabitém programu a na naší svatbě hrál a moderoval. Zahrál vše, na co jsme si vzpomněli a také báječně vše uváděl, takže o zábavu bylo postaráno. Martin dokázal vytvořit úžasnou atmosféru, kterou jsme si užili my i ostatní hosté. Můžeme všem doporučit! Spokojení manželé Sládkovi

Svatba Veroniky a Tomáše (Golf Club Liberec)

Děkujeme moc za skvělou party. Martina můžeme všem jen doporučit. Dokáže se přizpůsobit jakékoliv generaci, takže naše babičky si ještě teď mažou kolena.
Komunikace před svatbou: 1, Příprava před produkcí: 1, Hudební produkce: 1, Moderování: 1

 

Svatba Katky a Karla (Statek Všetice)

Martin nám na naší svatbě perfektně a profesionálně odmoderoval veškeré soutěže a svatební hry, i tombola byla díky němu zábavnější a večerní párty byla naprosto super, všichni se moc bavili. I díky němu budeme na naši svatbu dlouho a rádi vzpomínat a jsme moc rádi, že byl součástí našeho velkého dne. 🙂

 

Svatba Inge & Tomáše (Hrad Čevený Újezd)

Tomas a inge final 1 Nase spoluprace byla vyborna od uvodni schuzky az do posledniho songu svatebniho vecirku. Pro DJ Martina  nebylo nic nemozne, nabidl navic i moderovani doprovodneho programu a zahral nam i spoustu holandskych pecek pro hosty ze zahranici. Maximalni spokojenost, vrele doporucujeme!

 

Svatba Katky & Tomáše (Statek Všetice)

Macurova Hudba a zábava na svatbě patří k nejdůležitějším bodům celého harmonogramu. Když jsme se s manželem  rozhodovali, jak tento obrovsky důležitý úkol vyřešit, měli jsme obrovské dilema…ve hře byly živé kapely různého  typu, následně playlist s našimi oblíbenými songy, který by se přehrával (protože kvalitní kapela by nehrála za  rozumné peníze celou noc) a dokonce i náš kamarád, který se nabídl pouštět písničky celý večer. Za vším stálo  však nějaké ALE.

V únoru jsem navštívila svatební veletrh v hotelu Diplomat a rozhodnutí bylo jasné – naší svatbou nás provede DJ, moderátor a bavič v jedné osobě Martin Cihlář, na kterého jsem shodou okolností dostala na zmíněném veletrhu kontakt. Ještě jsme ho s manželem neviděli a už nám byl velice sympatický jen po telefonu. Martin je velice ochotný, komunikativní a hlavně spolehlivý, což já v dnešní době cením zlatem. Co řekl, to dodržel, s ničím neměl problém a z jeho strany klaplo vše na jedničku.

Po pár emailech a jedné osobní schůzce jsme vyřešili vše podstatné (což všem nevěstám v předsvatebním maratonu velice ulehčí práci a čas).

Přišel náš den D a musím říct, že Martin se svojí role zhostil od samého začátku jako naprostý profesionál. Ozvučil nám obřad v kostele a následně nás provázel celou svatbou. Je nejen velice vtipný, pohotový a má nenuceně příjemný humor pro všechny věkové kategorie, ale umí i dokonale vyhodnotit situaci a vstoupit na scénu, když je potřeba a zábava začíná váznout. Moderoval všechny naše důležité momenty (krájení dortu, házení svatební kyticí, první manželský tanec, atd.) a navodil perfektní atmosféru pomocí různých soutěží, které skvěle naladily naše hosty na nezapomenutelný večer.

Jedním slovem Martin byl výborná volba a všem, kteří váhají, ho nesmírně doporučuji.

Ráda bych závěrem napsala, že ho určitě pozveme znovu, ale na naší svatbě to už bohužel/snad/určitě 🙂 nebude. Tak třeba někdy na viděnou u někoho dalšího na veselce!

 

Svatba Míši a Ondry ( Zámek Mikulov)

Dlouhou dobu jsme přemýšleli a neuměli se rozhodnout, jestli DJ anebo živá hudba. Tak bylo obojí. Komunikace s Martinem byla skvělá, pár emailů, zavolání si a vše bylo domluveno. Tak to má být. A přišel den D…

Úplně všichni hosté Martina chválili. Od začátku do konce nás provázel celým svatebním dnem od uvítání všech svatebčanů a zahájení svatební hostiny, po krájení dortu, házení kyticí, prvního novomanželského tance… a vytvářel neskutečně pohodovou atmosféru, právě díky jeho příjemnému a nenucenému vystupování. Umí naprosto skvěle vyhodnotit kdy je třeba „vstoupit na scénu“, takže naši hosté měli po celý den pocit, že se jim vlastně nemůže stát, že by o něco přišli, protože byli na každý důležitý moment z našeho krásného dne upozorňováni, ale tak přirozeně a nenuceně, jak má Martin ve zvyku. Na závěrečné hlášky a karaoke budou všichni kteří zůstali, jak říká moje kamarádka „až do rána bílého“ vzpomínat ještě hodně dlouho :-).

Mohla bych se rozepsat mnohem víc, ale to musíte zažít…Takže jedním slovem, veliké a upřímné DĚKUJEME a doufáme, že jsme se neviděli naposledy. Ale protože doporučujeme všude kde jen můžeme, tak věřím, že určitě ne:-). M+O

 

Svatba Míší a Toma (Vila Lanna)

Dj Martina znám už spoustu let ze školy. Věděla jsem, že mým spolužačkám a kamarádkám hrál na svatbě, takže pro nás byl jasná volba už od začátku. Ujasnili jsme si termín, místo, hodinu od kdy má zábava začít a o víc jsem se nestarala. Martin celý večer skvěle odmoderoval, zapojil se velmi vtipně a pohotově do zábavy a pobavil nejen nás novomanžele, ale všechny svatební hosty. Takže pokud ještě nevíte, koho vybrat, vřele doporučuji DJ Martina Cihláře, díky němu bude Vaše svatba velkým zážitkem.
Ještě jednou moc děkujeme za skvělou zábavu a moderování.
Míša a Tom

 

Svatba Terezky & Honzy (Panství Dlouhá Lhota)

Martina známe již dlouho, vždycky nás uměl roztančit a naladit na tu správnou notu v našem oblíbeném baru a  navíc “dělal” svatbu i mému bratrovi, nade vší spokojenost. Když jsme se tedy rozhodovali, jaký DJ aspeaker bude  řídit naši svatbu, volba byla jasná.

I když sme nad vymýšlením různých songů, které by měly na naší svatbě zaznít, strávili s  Terezkou spoustu večerů, nakonec jsme vše nechali na Martinovi. Nechtěli jsem se zatěžovat  všemi detaily, kterých je kolem svatby opravdu mnoho, a chtěli jsme si náš den co nejvíc užít.

Takže jsme mu naprosto důvěřovali a on nás nezklamal.

Bylo vidět, že podobných akcí má za sebou již spousty a vše bylo na profesionální úrovni.
Dorazil přesně jak jsme se domluvili, připravil si vše potřebné a celým dnem nás provedl  opravdu skvěle. Jako speaker řídil veškeré přesuny a takové ty ceremonie, které k tomu patří. Vtipně komentoval nahodilé události a samozřejmě svou hudbou dotvářel celou tu atmosféru.

Všichni se náramně bavili a tancovali. Od těch nejmenších až po nejstarší. Hosté si svatbu pochvalovali, my jsme si náš den opravdu užili a Martin, který toho byl nedílnou součástí, se o to zapříčinil velkou měrou.
Takže můžeme jenom doporučit a ještě jednou DĚKUJEME 🙂

Copyright © 2017 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.