O mně

O mně

O mně

Moje působení kolem hudby začalo již asi ve 14 letech, kdy jsme s kamarádem na chatě pouštěli písničky a spojovali je rádoby “moderátorskými” vstupy sami pro sebe.

Postupně jsem se začal věnovat hudbě víc a víc. To vyústilo v pravidelné hraní v klubu ve Vršovicích. Pak jsem se začal postupně věnovat DJingu v klubech Techtle Mechtle, Nebe, Phenomenu, Óčko Music Club a mnohých dalších. Samozřejmě přibývaly i mimopražské zastávky – např. Sauna Bar v Pelhřimově, kam jezdím dodnes.

S přibývajícími zkušenostmi a referencemi od lidí jsem začal hrát na firemních večírcích a také na svatbách.

Za 18 let jsem odehrál přes 2.250 diskoték, několik desítek večírků a více jak 280 svateb.

V roce 2007 jsem začal pracovat v hudební televizi Óčko jako zvukař – ve studiu či exteriéru při natáčení pořadů nebo reportáží.

Od roku 2011 jsem do roku 2012 moderoval ranní show na SeeJay radiu.

A v roce 2012 nastoupil na nejposlouchanější rádio pro mladé Evropu 2 opět jako zvukař. Dodnes se zde podílím na zvukové produkci rádia, namlouvám reklamy a rubriky. Od roku 2015 ještě produkci Ranní show a 3v1.

V roce 2012 jsem začal moderovat domácí zápsy HC Slavia Praha (dříve v O2 Aréně, dnes v Edenu). Spolupráce v roce 2015 přerostla i do fotbalu, kde pro SK Slavia Praha moderuji také domácí zápasy.

Koncem roku 2016 jsem zahájil úzkou spolupráci se svatebním magazínem Marriage Guide, která vyústila v to, že jsem ambasador tohoto časopisu.

Copyright © 2014 - 2023 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.