Tady jsme doma

Někdo na čarodějnice pálí, někdo oslavuje. My slavili to, že náš domácí stadion v Edenu je konečně náš, tedy Slavie, a už se nebude v budoucnu nebude moci stát, že bychom si poslední zápas sezóny nezahráli na vlastním trávníku.
Před zápasem s Jabloncem byla pro fanoušky přichystána Fanzóna s různými soutěžemi a rozhovory se slavnými hráči Slavie. Také jsme spolu odhalili chodník slávy a na něm legendy jako je František Veselý, Vlastimil Kopecký či František Plánička.

Martin-cihlar-moderator-akce-tady-jsme-doma-dj-slavia-oslavy-2

V zápase s Jabloncem jsme prohrávali 0:1 po vlastním gólu Michala Lüftnera, ale v 90. minutě nás zachránil hrdina zápasu Muris Mešanović. Sice to je ztráta, ale musíme bojovat o titul až do konce.

V pokračující fanzóně po zápase, kam jsem si myslel, že po tom výsledku nepříjde moc lidí, bylo narváno. Všichni jsme si tam společně zazpívali slávistické hymny a chorály i s pomocí Jiřího Pavlenky a Murise Mešanoviće, kteři přišli fanoušky pozdravit. Následoval videomapping na stadionu, ohňostroj a diskotéka. Já osobně jsem si to strašně užil, protože slávističní fanoušci byli dokonalí – neúnavně mi pomáhali vytvářet skvělou oslavu toho, že stadion v Edenu je opět Slavie.

Martin-cihlar-moderator-akce-tady-jsme-doma-dj-slavia-oslavy-3

 

 

Copyright © 2014 - 2021 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.