Svatební sezóna odstartována. První svatba Nicol a Petr

Letošní svatební sezóna pro mě začala tam, kde skončila ta loňská, a to v Yard Resortu v Předboji. Nicol a Petr měli docela smůlu na počasí, ale Aprílová svatba s sebou nese i toto úskalí. Nicméně obřad se uskutečnil v místní sýpce stejně jako celý večer, který “vrcholil” ohňostrojem a prskavkovým tancem – to vypadlo moc hezky.

_dj-martin-cihlar-svatebnidj-tanec-party-svatba-program-koordinatorka

Harmonogram celé svatby

Jak už to u svateb bývá, předpokládaný konec nebyl dodržen a svatebčani tančili až do svítání. Nejvtipnější moment svatby byl při dražbě nevěstina podvazku. Cena se vyšplhala až na neuvěřitelných 31 000 Kč, ale pak dražbu ženich zastavil se slovy, že ho stejně nikdo nezíská, že si Nicolu nikdo nemůže koupit. A tak vymyslel, že podvazek nevěstě svlékne on sám, ale pánové ho mohou chytit a za 10 000 Kč si ho koupit.

_dj-martin-cihlar-svatebnidj-tanec-party-svatba-prskavkovy tanec

Prskavkový tanec novomanželů

No co se stalo, všichni pánové vytvořili hlouček jako když hází nevěsta kyticí. Podotýkám, že mezi hosty byl pouze jeden cizinec, ital, a co se nestalo? Ano, máte pravdu, ten ital opravdu chytil podvazek, tak mu nelítostně říkám, že to má za 400 Euro, z prvu na mě koukal a nechápal, protože vlastně vůbec nerozuměl elé dražbě, ale na jeho čest musím říct, že došel pro peněženku a novomanželům za podvazek zaplatil. Pak už se jen pařilo, popíjelo, veselilo a za svítání se šlo spát.

_dj-martin-cihlar-svatebnidj-tanec-party-svatba-balonky

Vypouštění balonků s přáníčky

_dj-martin-cihlar-svatebnidj-tanec-party-svatba-1

Zázemí DJe

 

 

 

Copyright © 2014 - 2024 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.