Svatební sezóna 2017

Letošní svatební sezóna je u konce i když mě ještě jedna svatba letos čeká a to 9.12. v Yard Resortu v Předboji, tak jako končila ta loňská a začínala ta letošní. Asi mé osudové místo, možná mi tím chce někdo naznačit, že bych tam měl mít svatbu i ja.

Kdybych měl shrnout letošní sezónu tak pro mě byla jedinečná, úžasná, prostě jedním slovem dokonalá a to samé doufám, že platí i pro mé klienty. Bohužel až letos jsem začal sbírat reference, které najdete zde.

 

Byl jsem hrát a moderovat na starých známých místech, třeba Yard Resort v Předboji, nebo jsem byl letos 3x na statku ve Všeticích, ale objevil jsem i spoustu nových, krásných, svatebních míst (např. Statek Vletice, Panství dlouhá lhota).

 

Kdybych měl ke každé letošní svatbě napsat i jednu větu tak bych tu byl dlouho každopádně jsem rád, za všechny ty momenty, které jsme s novomanželi, svatebčany nebo i kamarády prožil na jejich svatbách. Kdybych měl přeci jen vypíchnout pár věcí tak jsem zažil párty do 7 do rána, noční koupání v bazénu, jedno z nejlepších svatebních překvapeních, když se z ničeho nic objevil král rozkoše Daniel Nekonečný, česko-holandskou a česko-romskou svatbu, závod na golfových vozíčcích, rokovou nálož na první tanec novomanželů, tenisový zápas v průběhu svatby a spoustu dalších zajímavých věcí.

 

Už těď se těším na svatební sezónu 2018, mám přichystaných pár novinek. Jednou z nich je tanec v oblacích (Video najdete zde.). Věřím, že se potkáme i na Vaši svatbě.

 

Tady je pár fotek z letošních svateb, více najdete v Galerii.


 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2014 - 2024 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.