Moderování Slávistického galavečera k 125. letů

Dne 9. prosince 2017 se mi splnil sen, který jsem vlastně ani neměl. Jedná se o moderování a hraní na Afterparty po galavečeru k výročí 125 let od vzniku mého srdcového klubu SK Slavia Praha.

O tomto se mi ani nesnilo před třemi lety, když jsem začal s fotbalovou Slavii nějak více spolupracovat. Navíc to celé bylo umocněno tím, že jsem se na jednom podiu mohl potkat se svojí osudovou kapelou Chinaski. Proč osudová? Protože jsem se na jejím koncertu 6. 2. 2014 seznámil se svojí přítelkyní.

Galavečerem, který se uskutečnil v Obecním domě, provázel Leoš Mareš. Ta další část, tedy Afterparty, kde zahrála kapela Chinaski a zazpíval Michal David, už byla na mně. Můj úkol zněl jasně – zabavit hosty a udržet je na parketu co nejdéle. A to se mi, myslím, podařilo. Původně plánovaný konec ve 2 hodiny nešel dodržet, neboť byl v tu dobu parket stále plný. Nakonec jsme končili okolo 4. hodiny ranní, ale kdyby nás nevyhazovala security služba Obecního domu, asi bychom tam vydrželi ještě déle.

Závěrem musím říct, že se mi moc dobře na 6:00 do rádia nevstávalo, ale ten zážitek rozhodně stál za to. A děkuji, že jsem to mohl prožít s Vámi!

Copyright © 2014 - 2024 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.