Jeden ze splněných snů – Hrál jsem před vyprodanou O2 Arenou

Dne 8. června 2022 se mi splnil sen, který by mě ani ve snu nenapadl, že se může stát. Hrál jsem jako předskokan před Enriquem Iglesiasem ve vyprodané O2 Aréně v Praze.

Dostal jsem prostor asi na 40 minut a mým cílem bylo samozřejmě roztančit, rozpumpovat a nažhavit diváky, kteří přišli hlavně na Enriqueho.

Celé to seběhlo strašně rychle. Dva dny před akcí mi zavolal promotér a řekl mi, že od produkce dostal za úkol sehnat kvalitního DJe, ideálně z rádia.

Když jsem vstoupil na pódium před vyprodanou arénou, tak jsem si ten tlak vůbec nepřipouštěl. Věděl jsem, že umím hrát a už jsem do mikrofonu před víc jak 20 000 lidmi mluvil, takže jsem se vlastně vůbec nebál. Jenže když jsem pustil první písničku Justina Timberlakeho „Can’t Stop The Feeling“ a v úvodu, který trval asi 20 sekund, jsem se chtěl představit a pozdravit lidi. Zvedl hlavu a podíval jsem se na publikum, najednou jsem se zasekl a dostal strašnou trému a nemohl jsem nic říct. Něco jsem ze sebe vymáčkl až asi po třech minutách písničky, jsem řekl to co jsem původně chtěl. Další jednu až dvě písničky jsem spíše strávil pohledem na mixážní pult než na publikum, ale pak jsem se uklidnil a začal si to užívat. 

Věřím, že si to užívali i fanoušci Enriqua Iglesiase.

Copyright © 2014 - 2024 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.