Proč je důležité mít na svatbě koordinátorku

Tentokrát z jiného – avšak velmi důležitého – soudku – se mnou jistým způsobem spjatého. Svatební koordinátorka je pro mne totiž kontaktní a jednou z hlavních osob na svatbách.

Kordinátorka by neměla být na svatbě vůbec vidět, ale měly by být vidět její činy.

Já jsem na svatbách spolupracoval s mnoha koordinátorkami, ale co se týče empatie, schopností, dovedností a nápadů, jak svatbu udělat zajímavější a jedinečnou, mi nejlepší přišla svatební kordinátorka Marcela Vyskočilová. Spolupracovali jsme spolu na několika svatbách a spolupráce s ní byla naprosto dokonalá. Je důležité, aby si koordinátorka sedla lidsky nejen s DJ a moderátorem ale hlavně s novomanželi, protože jim zařizuje jedinečný den a každý chce, aby byl ten jejich vyjmečný.

Svatební koordinátorka stejně jako svatební DJ a moderátor přispívají k hladkému průběhu svatby. Ideální je jejich sehranost, protože koordinátorka během dne zařizuje různé věci a řeší případné problémy, o kterých nemají novomanželé ani tušení, a komunikuje s moderátorem, který lidem předává potřebné informace.

Navíc svatební koordinátorka má už prověřené dodavatele a je schopná se s nimi domluvit na lepší ceně nebo podmínkách než novomanželé sami. Svatební koordinátorku můžete využít i třeba jen na koordinaci svatebního dne, či si s ní domluvit schůzku, aby Vám poradila se základními věcmi, které je potřeba kolem svatby zařídit. Popřípadě nechat veškerou zodpovědnost a zařizování na ní dle Vašich představ a požadavků a pouze s ní vybírat a schvalovat jí navrhuté dodavatele, program atd. Pokud organizování neholdujete, netrapte se zbytečně přípravami, když Vám s tím někdo může pomoct.

Martin-Cihlar-Marcela-Vyskocilova-Svatebni-koordinatorka-DJ-SvatebniDJ-Evropa2-2

Copyright © 2014 - 2024 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.