25 let výročí firmy PEAL

Dne 13. září se ve staré čistírně odpadních vod v Bubenči slavila firma PEAL 25 let na trhu. Díky pořádajicí agentůře jsem se na moderování a závěrečné párty účastnil ja.

Kromě mé účasti na večírku vystupoval 4TET Jiřího Korna. Dalším spestřením pro hosty bylo vystoupení Petra Koukolíčka a představení molekulární gastronomie. Po celý večer si mohli účastníci hrát v improvizovaném casinu ruletu a black jack. Možnost vyfotit se s pomocí různých rekvizit už považuji za standard každého večírku jako je občerstvení a patí. Další a velice zajímavou atrakcí, která byla k vyzkoušení byla jízda na lodičce v podzemí a to až k Vltavě a zpět. Bohužel toto a ani prohlídku podzemí jsem neabsolvoval.

img_3080_img_7572

Později večer byla k vidění show Petra Krause na trial bikovém kole, kde dokázal přeskákat různé lavičky, popelnice atd. Nechyběl ani závěrečný ohňostroj. Tedy závěrečný co se programu týče. Následovala videodiskotéka a to až někdy k ranním hodinám, no aby ne! PEAL, totiž prodává alkhohol a bylo to na nich vidět. Nikdo nechtěl domů.

 

_img_7918

_img_8283

Copyright © 2014 - 2021 - Martin Cihlář. Všechna práva vyhrazena.